Kancelaria Adwokacka adw. Michała Strojka udziela porad również online i telefonicznie, bez konieczności osobistego spotkania w Kancelarii. Z pomocą nowych technologii komunikacji pomożemy rozwiązać Twój problem przy wykorzystaniu Internetu lub przez telefon.

Dzięki wieloletniemu doświadczaniu we współpracy z klientami z całej Polski, a także klientami międzynarodowymi prawnicy Kancelarii wiedzą jak zapewnić odpowiednie warunki udzielania porady. Co więcej, zespół Kancelarii na co dzień współpracuje z klientami, udzielając bieżącej pomocy prawnej, która odbywa się telefonicznie czy za pośrednictwem poczty elektronicznej, co pozwoliło wypracować odpowiednie rozwiązania takiej współpracy.

Umożliwiamy przeprowadzenie wideokonferencji lub rozmów przy pomocy powszechnie dostępnych programów i aplikacji. W razie konieczności przekazania dokumentów zawsze możesz przesłać je mailem lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

W trakcie spotkania online możesz przedstawić dokładnie Twoją sprawę. Możesz też przed umówionym spotkaniem przesłać ogólny zarys problemu. Czas trwania porady zostanie dostosowany do poziomu skomplikowania sprawy.

Pamiętaj, że w Kancelarii adw. Michała Strojka porady zawsze udzieli Ci profesjonalny prawnik, jakim jest adwokat, a jakoś udzielanej porady będzie taka sama, jak przy bezpośrednim spotkaniu w Kancelarii.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem porady online lub telefonicznej skontaktuj się z Kancelarią telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.